Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

a co z kupką?

Pytanie:

moja 10tyg. córeczka (4760kg)od urodzenia robiła kupkę co 2,3 dni.. cierpiała też na kolki lub czuła ruchy jelitek (często płakała przed oddaniem wiatrów - teraz trochę się uspokoiło).. taki jednak był jej cykl wypróżnień.. tym razem jednak od ostatniej kupki minęło już 8 dni.. dziecko od 3 dni dziecko ma problem z wydalaniem gazów.. do tego pręży ciałko i próbuje coś wycisnąć, niestety bezskutecznie.. czy to normalne, żeby bobas nie robił kupki aż tak długo? dodam, że oprócz momentów intensywnego pchania (połączonego z płaczem), mała nie ma wzdętego brzuszka (znaczy twardego), jest radosna i chętna do jedzenia (choć je rzadziej).. nie wiem jak jej pomóc dziękuję za odpowiedź Odpowiedź:

Witam
dzieci karmione piersią do szóstego tygodnia życia oddają kilka stolców w ciągu doby. Po szóstym tygodniu stolec może występować rzadziej (sporadycznie nawet do 10 dób), pod warunkiem jednak, że dziecko nie jest cierpiące. Sądzę, że nie podaje Pani córeczce koperku. Jeśli Pani karmi piersią, proszę wypijać 2-3 szklanki rumianku dziennie i odstawić herbatki z dodatkiem kopru. Poobserwować malutką. W razie potrzeby lekarz pediatra napewno zleci wykonanie usg.
Pozdrawiam
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet