Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Częste rzadkie kupki u niemowlaka

Pytanie:

Mój 2 tygodniowy Synek robi ok 5-7 kupek dziennie. Kupki są rzadkie koloru żółtego czasami żółto-zielonego. Poza tym Synek bardzo się pręży przy czym wierzga nóżkami i rączkami i jeszcze jedno co mnie niepokoi bardzo często burczy mu w brzuszku. Karmię piersią na żądanie (bardzo często) i stosuję lekkostrawną dietę. Bardzo proszę o poradę. Dagmara Odpowiedź:

Witam
informacji raczej niewiele.
Maluchy karmione piersią mogą oddawać stolec nawet po każdym karmieniu. Kolor i konsystencja przypomina musztardę lub ścięte jajko na początku smażenia jajecznicy. Nie powinny być zielone, pieniste, z dużą ilością śluzu czy obecną krwią. Burczenie w brzuszku może wiązać się z niedojrzałościa przewodu pokarmowego ale również z Pani dietą (czarna herbata, kawa, kompoty, soki, herbatki mlekopędne...) lub nawet ilością pokarmu (zbyt szybki wypływ, zbyt częste zmienianie piersi do karmienia, połykanie powietrza)
Pozdrawiam
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet