Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

dlaczego odrzuca pierś?

Pytanie:

witam,bardzo proszę o poradę co zrobic by moja 3 miesięczna córcia nie odrzucała mi piersi?w czasie upałów dopajałam córkę butelką z herbatką od tego czasu w dzień odrzuca pierś.kiedy sciagne mleko to z butli je bez problemu a w nocy lub na spiocha także nie mam problemów.dodam iż karmie przez nakładkę ponieważ miałam za małe sutki.mam ogromna ilość pokarmu i bardzo chcę karmić piersia dlatego prosze o pomoc.jestem z koszalina.dziekuje Odpowiedź:

Witam
nie wiem dlaczego karmiąc piersią dopajała pani córeczkę herbatką. Czy w nocy także karmi pani przez kapturek? Być może przyczyna tkwi w zbyt szybkim wypływie pokarmu w ciągu dnia? Być może z butelki mleko płynie "spokojniej" i nie zalewa buzi malutkiej? Naprawdę trudno powiedzieć cokolwiek przy tak małej ilości informacji. Proszę na stronie www.laktacja.pl znależć najblizszego Konsultanta Laktacyjnego. Sądzę, że wspólnie znajdziecie rozwiązanie zaistniałej sytuacji.
Pozdrawiam
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet