Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Dzieci 1-6 lat
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

dlaczego moje dziecko ma 2 lata i nie chodzi

Pytanie:

BARDZO PROSZE O POMOC W IMIENIU MOJEGO SYNKA KTORY 23 SIERPNIA SKONCZY 2 LATKA I KTORY JESZCZE NIE CHODZI MIESZKAM W LONDYNIE TUTEJSI LEKARZEN SA BEZNADZIEJNI TAK BARDZO SIE MARTWIE O NIEGO PONIEWARZ ON NIE POTRAFI UTRZYMAC ROWNOWAGI PROSZE POMUSZCIE GDZIE POWINNAM SIE UDAC ZA 3 TYGODNIE JADE Z NIM DO POLSKI JAKIE BADANIA MAM MU ZROBIC I JACY SPECJALISCI POWINNI GO OBEJRZEC JESZCZE RAZ PROSZE O POMOC Odpowiedź:

Droga Pani! Rzeczywiście warto skonsultować się ze specjalista- choćby po to , by mogła się Pani przestać martwić i móc energię zaangażować w działania ( np rehabilitację?). Przypominam, że w Polsce potrzebuje Pani skierowania do specjalisty (np neurologa), które może wystawić pediatra. Problem wcale nie musi być poważny, ale najwyższy czas, by został zdiagnozowany :)
Pozdrawiam serdecznie
Ewa Zwolińska
PS Będąc psychologiem, nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie z poziomu wiedzy medycznej.
Autor/dodał :
polna
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet