Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

gorąca głowa dziecka

Pytanie:

Czy gorąca głowa dziecka (moja córka ma w tej chwili 6.5miesiąca świadczy o azs ma też wysypkę i czerwone plamy na skórze(na nóżkach,pleckach,brzuszku,rączkach,i buzi).wysypki dostała w 4 miesiącu życia,niestety przestałam ją karmić piersią z powodu mojej choroby(angina i zapalenie oskrzeli)mam jeszcze troszkę pokarmu,ale córcia przyzwyczaiła się już do butelki .Podaję jej Bebilon Pepti oraz Nutramigen i już nie chce ssać czy moje mleko pomogłoby jej uporać się z dolegliwościami. Odpowiedź:

Witam,
Z pani opisu można wnioskować, że córeczka rzeczywiście cierpi na azs. Po pierwsze nie wiem, dlaczego zrezygnowała pani z karmienia naturalnego. Większość współcześnie stosowanych antybiotyków umożliwia karmienie piersią nawet podczas ich przyjmowania. No ale co się stało, to się nie odstanie. Teraz najważniejsze jest praiwdłowe prowadzenie malutkiej. Warto skorzystać z porady alergologa, który zbierze dokładny wywiad, zaleci odpowiednią mieszankę i ewentualne leki na skórę. Proszę zwrócić uwagę na skład (często maści zawierające sterydy są bardzo skuteczne, jednak nie należy ich stosować zbyt długo; najlepiej wcale) We własnym zakresie może pani stosować olej migdałowy zamiast wszystkich kosmetyków zapachowych.
Pozdrawiam
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet