Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Dzieci 1-6 lat
Warto także przeczytać
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Jak nauczyć go usypiania samemu lub choćby usypiania spokojnie na rekach?

Pytanie:

Mój 5 miesięczny synek ma doże problemy z usypianie. Próbowaliśmy z żona już nie jednej rzeczy z poradników i znajomych. Ale nic nie pomaga i jest wielki krzyk przy usypianiu nawet jak jest śpiący. Jak nauczyć go usypiania samemu lub choćby usypiania spokojnie na rekach? Proszę o odpowiedz, z góry bardzo dziękuje. Odpowiedź:

Witam! Czy mogliby mi Państwo dokładniej opisać , na czym polega problem- jak zachowuje się dziecko, ile śpi, czy wybudza się w nocy itp- oraz koniecznie- jakie metody Państwo już stosowali, jak długo i czy konsekwentnie; co Państwo robicie gdy synek płacze.Proszę o jak najdokładniejsze informacje. Dzięki temu będę w stanie odpowiedzieć kompetetnie na Państwa pytanie.
Pozdrawiam
Ewa Zwolińska
PS Możecie też Państwo dodatkowo przeczytać porady dotyczące zasypiania w innych odpowiedziach dla użytkowników Portalu.
Autor/dodał :
polna
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet