Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Moje dziecko nie przybiera prawidłowo na wadze bo za mało je

Pytanie:

Dzień dobry, Moje 3 dziecko ma ponad 3 m-siące(18 kwienia skończy 4) Ale nieprzybiera prawidłowo na wadze...waży 5,900kg Nie karmie jej piersią pn. bałam się że się nie najadasię pozatym miała okropne kolki. Moje pozostałe dzieci tez karmiłam butelką. Próbowałam już różnych mlek:nan activ oraz humany (1 dziecko karmiłam humaną i przybierało idealnie na wadze dlatego mislałam że ona też będzie...)Jednak ona je często i bardzo mało a to okropnie męczące ciągle się denerwuję pn. nie przybiera prawidłowo na wadze....zauważyłam też ostatnio ślady śluzu w kupce córeczki.Nie wiem czy te objawy są z powodu mleka czy może jakiejś choroby... Odpowiedź:

Witam
Nie pisze Pani ile córeczka ważyła kiedy się urodziła. Jak przybierała na wadze w poszczególnych tygodniach? Nie podaje Pani również co wg Pani oznacza, że nie przybiera na wadze. Czy prowadzi Pani siatkę centylową (na końcu książeczki zdrowia) i mała nie "idzie jednym korytarzem"? Kto Pani powiedział, że waga jest nieprawidłowa?
Jaka jest opinia pediatry? Czy kolki po wprowadzeniu sztucznego karmienia ustąpiły?
Czekam na informacje
Pozdrawiam
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet