Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

jedzenie a karmienie piersia

Pytanie:

czy mozna jesc winogron gdy karmi sie piersia? Odpowiedź:

Witam,
wbrew powszechnym opiniom nie ma rygorystycznej diety jaką powinna stosować mama karmiąca. Na każdy niemal produkt każde dziecko może zareagować w różny sposób. Na pewno należy unikać żywności zawierającej konserwanty, barwniki, izomery trans kwasów tłuszczowych (margaryny, ciastka, herbatniki, chipsy, fast-foody).
Starać się ograniczać spożywanie cukru i słodyczy, mocnej herbaty, kawy, coca-coli. Najzdrowsze są owoce sezonowe. Winogrona o których Pani wspomina dotarły do nas z zupełnie innej strefy klimatycznej. Mogą ale nie muszą wywołać reakcję alergiczną. Proszę spróbowac zjeść (2-3) i obserwować dziecko. Osobiście spotkałam się z przypadkiem kiedy mama karmiąca zjadła maleńką cząstkę mandarynki i dziecko na drugi dzień było "jedną wielką wysypką".
Pozdrawiam
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet