Nasze serwisy: mBaby.pl, m
ciąża
.pl, ppasazkobiety.pl, poradnikkobiety.pl, ladymedia.pl
Witaj, Logowanie  Rejestracja
R e k l a m a
Noworodki i niemowlaki
Mama Newsletter
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje np. o nowych konkursach, wydarzeniach etc zapisz się do naszego Newslettera
Regulamin
R e k l a m a

Nieregularne jedzenie niemowlaka

Pytanie:

Witam mam problem urodziłam synka w 35 tygodniu ciąży, przez dwa tygodnie leżałam w szpitalu mój synek ważył 2400 i 47 cm. od trzech dni jesteśmy w domu dzisiaj zauważyła że je w różnym odstępach czasu tzn. nawet 5 godzin i różne ilości mleka od 10 do 30 ml.(karmie go mlekiem alprem). Czy mam go przepajać między posiłkami. Martwię się nie wiem co mam robić. Proszę o pomoc! Odpowiedź:

Witam
czy oprócz butelki maleństwo dostaje również pierś? Nie podaje Pani ani wagi najniższej, ani wagi przy wypisie. Dziecko należałoby budzić raczej do karmienia a nie dopajania. Czy synek zjada 10 ml i po pięciu godzinach
następne 10-30 ml? Proszę o dodatkowe informacje (jaką wagę mały uzyskał w drugim tygodniu życia, czy otrzymała Pani wskazówki jak często i w jakich ilościach karmić w domu, może konieczny byłby kontakt z pediatrą?)
Pozdrawiam
Autor/dodał :
promater
 

Komentarze (0)

Napisz Komentarz


busy
 

Dołącz do nas

O nas | Kontakt | Reklama | Współpraca | Regulamin | Linkuj do nas | Ciekawe strony | Mapa serwisu | Polityka cookies
Design by resMedia (C) 2006-2011 Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie bez zgody redakcji zabronione.

Wszystkie porady i artykuły zawarte w naszym serwisie publikowane są wyłącznie do celów informacyjnych. Wszelkie choroby, schorzenie i inne powikłania należy konsultować z lekarzem specjalistą. Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji, posty oraz komentarze nadesłane przez użytkowników.

dziecko  przygotowania do ciąży  ciąża, ciąża tydzień po tygodniu  niemowlę  wcześniak uroda moda, trendy i styl moda zdrowie i fitness poradnik dla kobiet